Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | ВхідВи увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук по тегам
Головна » 2011 » Листопад » 14 » Новини спорту
14:31
Новини спорту

8 листопада, на спортивній базі Технічного коледжу Водного університету відбулася першість міста Рівного з армреслінгу. За останні роки цей вид спорту став дуже популярний, на цих змаганнях були представлені найсильніші команди міста, а це команди Медичного, Технічного, Автотранспортного та Кооперативного коледжів.

Але не дивлячись на це, збірна команда Центру виборола третє місце у загальнокомандному заліку.

Чемпіонкою міста Рівного у ваговій категорії до 60 кілограм стала учениця гр. № 2,  Фещенко Катерина.

Бронзовим призером у ваговій категорії до 70 кг. стала учениця гр. № 15  Боса Інна.